OPERATING TEAM
RECENTLY SOLD
- 1/34 34
closed
$660,000
$660,000
3 Beds3 Baths1,920 SqFt41 Lakeview LN, High Hill, MO 63350
Single Family Home
Listed by Milner Agency
- 1/37 37
closed
$299,900
2.7%$308,000
3 Beds2 Baths1,560 SqFt416 Dove DR, St Charles, MO 63301
Single Family Home
Listed by Keller Williams Realty St. Louis
- 1/29 29
closed
$210,000
$210,000
3 Beds3 Baths1,858 SqFt1820 Swallow LN, Florissant, MO 63031
Single Family Home
Listed by MarketPoint Realty